Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mariokas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mariokas

Mariokas - tai mistinė būtybė su didele geležine grandine. Marioką lengva atpažinti - jis visas apžėlęs šimtamečio senelio barzdele. Dauguma jį praminė tiesiog troliu (Trolys). Mariokas ( arba tiesiog trolys) turi daug savo pasekėjų (visas kultas!) - šiuos žmones mes lengvai atpažinsime iš grandinių pritvirtintų prie kūno. Kulto pasekėjai yra ištikimi Mariokui - manoma, jog jie nori keršto.

Marioko kerštas

Legenda byloja, jog Mariokas nori atkeršyti senam priešui - nemirtingajam Koščėjui. Koščėjus buvo senas Marioko draugas, bet Koščėjus pažemino Marioko didžiąją grandinę - jis ją užkeikė t.y pavertė į kažkokią žertvą. Mariokas perpykęs norėjo užmušti Koščėjų, bet to ir pėdos jau buvo autaušusios. Todėl Mariokias iki šios dienos renka kariuomenę, kuri turėtų nugalėti net patį Koščėjų.

Marioko kultas

Jei norite prisijungti prie Marioko kulto, jums tereikia užsikabinti grandinę prie kairiojo šono (Mariokas grandinę pasikabinęs prie dešiniojo šono - tai rodo valdžią ir vaisingumą). Kai tik tai padarysite, Jūs oficialiai prisijungsite pre Marioko kulto ir jo kariaunos.