Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Mamukynas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Mamukynas - taigi tokia blogerė, kuri ėmė ir padarė blogą, skirtą kaip tik supermamoms. Žinoma, kad viskas tenai gražu ir labai miela, ir viskas tenai taip miela ir gražu, kad gražu žiūrėti, nes vien tiktai gėris ištisai.

Tik štai už to gėrio slepiasi neaišku kas, nes jei skaitai ir bandai suprasti, kad nebūna tokio gėrio, o išties šitai yra ne gėris, o kažkaip tarp eilučių aprašyti visokie kitokie dalykai, tai atrasti galima visiškai neaišku ką.

Štai jeigu taip nepatikėsite, tai paskaitę blogą, atrasite kaip daryti azartiniai lošimai skirtas kortas iš paprasčiausių kartono dėžių. Arba pavyzdžiui, kaip pasidaryti hipnotines lempas, skleidžiančias kanabinoidus iš paprastų ausų krapštukų. Arba kaip padaryti atvirukus iš popieriaus, dažų ir narkotikų. Arba kaip padaryti žmogienos kepsnį iš sunkvežimio ratlankio. Arba kaip padaryti skanią užkandėlę su heroinu. Arba kaip padaryti salotas iš kanapių. Ir taip toliau.

Pipedija labai jums rekomenduoja neskaityti jokios tokios baisios propagandos, nes jūs galite išprotėti.


Dar žr.Mamukynas
yra vienas žydmasonių
Lietuvos blogeriųBezdzione su bananais.jpg
Lietuvos žydomasoniai blogeriai

Andrius UžkalnisBeata NicholsonRokiškis RabinovičiusRomas SadauskasGeležinė LapėArtūras RačasTomas ČyvasGiedrėDammitUser Friendly BitchCommon SenseUagaduguVienastoksQuemmVidmantas NuolaidaŽavintaIceBlueSkirmantėKleckas BuržujusBronislovas BurgisChiotasEzgFosronEnorcaGobbitasPrometejasZbygniewas PiwacijusMr-ScriptTadas VidmantasVirginijus SavukynasLeonidas DonskisUlevičiusGediminas GasiulisKarolis PociusAndrius VyšniauskasAurimas GuogaKleivaKraupuLigitaNenieneneneKasparas PociusKarolis JachimavičiusZezereNuo D'aiLidžitaDebesylaLabas, Lietuva!