Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maisto papildai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Star of life.png  Jei norite gydytis pats, tai pirma pasikonsultuokit su kokiu nors mediku, vaistininku ar bent jau psichiatru, nes savigyda neretai baigiasi mirtimi. Taip kad Pipedija atsiriboja nuo jūsų nemokšiškumo beigi neišmanymo, tegul ir pateikdama tam tikrą medicinišką ir pseudomedicininę informaciją arba jos alternatyvas, įskaitant ir visai jau kliedesius, kurių geriau jau jūs neklausykit...
Konkrečias pastabas skaitykite diskusijose. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti!

Maisto papildas būna arba pigus ir nekokybiškas, arba brangus ir nekokybiškas, tai čia kaip iš Vitabiotics reklamos - "skūpas moka du kartus", tai dar Pipedija prideda, kad dibilas moka už nieką!

Tai jei jau tikit visokiom maisto papildų reklamom, homeopatija ir panašiais dalykais, tai čia jums rekomenduojame daug geresnį, kraštutinai vitaminais beigi mikroelementais prisotintą natūralų preparatą diamerdą: šis dar nuo viduramžių garsus ir tikrai dauguma tų papildų bei vitaminų firmų brangiai sumokėtų, kad apie jį nieko nesužinotumėt!

Ir nors maisto papildus gali krimsti kiekvienas saujomis ir neva tuo gydytis, geriausia - pasikonsultavus su gerai apmokamu daktaru ir padėjus ranką ant specialios psichotroninės plokštelės, pasirodo ir šitas biznis turi savo mandrumų ir patentų kad (ne)betkas gali tuo užsiimti. Pavyzdžiui, kai tuo ėmėsi kažkokia buhalterė, tai sukėlė didelį gydytojų nepasitenkinimą[1]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/Health/vilniuje-buhaltere-emesi-gydyti-zmones-maisto-papildais.d?id=59461695