Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Lazdos partija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Slapta lazdų ir pagalių partijos lyderė, Lietuvos pasididžiavimas - Nendrė Černiauskienė su lazda, pastatyta priešais tribūną

Lazdos partija, o pilnas pavadinimas būtų Lietuvos pagalių ir lazdų partija - tokia mistinė partija, kuri netgi nepakliuvo į visų Lietuvos partijų sąrašą, nes tokia mistiškai dvasinga, kad netgi nėra tokio pavadinimo oficialiuose šaltiniuose.

Vienok politikos apžvalgininkai tikina, kad nors ši partija ir nepakliuvo į rinkimų finišą, įvairiais užsimaskavusiais būdais ji dar laimės Lietuvoje pergalę ir užims Seimą, kur po to įsigalės darna, dora ir skaista. Tai viso šito dvasingumo simboliai čia tapo lazdos ir pagaliai, nes jie simbolizuoja kažkokius tai dalykus. Kadangi simbolizuoja, tai visur ir demonstruojami, kad būtų visiems akivaizdu ir aišku. Nes pagalys - tai toksai simbolis, beveik kaip koksai saulės ženklas.

Kadangi atviro būdo veikti šita partija neturi, tai eina į rinkimus, prisidengdama ir sudalyvaudama kitų partijų sąrašuose, o jei konkrečiau - tai kaip Lietuvos liaudies partija su jos lydere Nendre Černiauskiene. Neabejotina, kad tai galingiausia, sutelkčiausia ir tyriausia politinė jėga beigi politinė vadė, nes visos kitos jėgos yra papirktos ir nupirktos.