Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Klase.lt

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Klasė - buvo toksai dibilams skirtas socialinis tinklas, kuris buvo kažkokios Frypės prototipas. Gandai sako, kad kaip ir kiti panašūs, siūlo populiarią paslaugą - "pasiųsk SMS ir apspjauk draugo nuotrauką". Iš to ir gyvena. Įdiegė pas save kažkokią kraštutinai iškreiptą loginų sistemą, kurios dėka pusė dibilų dabar negali pasijungti.

Ale paskui atsirado Facebook ir visi tie lietuviški socialiniai tinklai sužlugo ir jų nebeliko. Tai gal ir gerai, nes nėra čia ko, nes feisbukas visvien daug patogesnis.

Kažkokios senos naujienos apie Klasė.lt

O tai naujesnis dar išradimas iš šito šūdų interneto - tai "susimokėk ir gauk virtualias kalėdines dovanas, kurias tau pasiuntė draugai". Tai čia aišku, žmonėms kognityvinis disonansas kyla aiškiai panašus, kaip atėjus į Pipediją ir paskaičius apie save patį straipsnį kokį nors...

Tai čia Pipedijai atrodo, kad tokį išradimą galima ir realioms kalėdinėms dovanoms pritaikyti: taigi reikia tik nupirkti draugui dovaną ir pridėti dovanos vertės sąskaitą prie atviruko, kad susimokėtų. Tai galimai ateityje kalėdinius atvirukus visai pakeis kalėdinės sąskaitos, nes išvis dovanos už dyką - taigi grynas nesusipratimas, nors ir labai paplitęs, kaip koks virusas...


Dar žr.

Buvo ir daugiau vietinių Lietuvai skirtų socialinių tinklų:

  • One - kitas kažkoksai vietinis socialinis tinklas
  • Frype - kažkoksai buvo, kuris bandė nukonkuruoti One, bet nepavyko
  • Brigin - irgi kažkokias pretenzijas turėjo berods
  • Popo - toksai pusiau socialinis tinklas, o pusiau blogoferma

O dar, nors ir sutapimas, bet šitas žodis klasė reiškia dar ir klases - tokį žaidimą, o tuo pačiu ir marksizmo-leninizmo sąvoką: