Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Klasės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Klasė)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Nuo seno aiškinama ir puikiai žinoma, kad visi yra hierarchijoje, kuri yra labai paprasta - viršuje viską valdo didžiausi išnaudotojai, o apačioje sėdi visokie tenai darbininkai, kuriuos išnaudoja

Klasė - tai tokia visuomenės socialinė grupė, kuri išskirta pagal tai, kuo užsiima. Išties tai tokia kasta, tik kad nelabai aiški, nesusiformavusi ir išties tai šiais moderniais laikais daugiau išgalvota, nei reali. Vienok šita klasės sąvoka yra labai svarbi visam marksizmui-leninizmui beigi visam kitam leftizmui, įskaitant ir paprastą socializmą, ir kraštutinį komunizmą, ir bendrai marksizmą. Nes būtent nuo klasės sąvokos prasideda visa klasių kova.

Tai todėl, jei tiktai susidursite su kuo nors, kas kalba apie kažkokias socialines ir ekonomines klases, tai jau žinokite, kad žmogus yra kažkoksai komunistas arba marksistas. Nes tik šitie apie tai vis kalba.


Visuomenės socialinės ir ekonominės klasės

Visi, kas tiktai žino marksizmo-leninizmo teoriją, žino, kad yra štai tokios skirtingos klasės ir jų sudedamosios klasės:

Iš visų šitų įdomiausiai čia atorodo inteligentai, nes jie ir šen, ir ten, nes atseit kaip ir dirbantieji, ir yra išnaudojami, ir juos visi tie išnaudotojai priverčia, bet kartu kaip ir nepriverčia, ir persimetėliai, ir taip toliau. Tai čia gavosi paskui taip, kad SSRS inteligentai buvo laikomi blogais, išskyrus tuos atvejus, kai užsiima propaganda, tai tada buvo laikomi gerais.


Žaidimas - Klasės

Vienas koksai tai langelis buvo pragaras, į kurį kas nors įkrisdavo

Klasės - tai toksai žaidimas, kur būdavo anais senais laikais, kai dar nebuvo kompų, tai šokinėdavo vis vaikai kiemuose.

Kas gi iš to žaidimo gero? Ogi tai, kad vaikai skaičiuoti mokydavosi, taip beškinėdami, nes visokie skaičiai ten būdavo skaičiuojami taip šokuojant iš langelio į langelį. O šiaip tai įrodymas, kad buki ir absurdiški dalykai kažkodėl tampa žaidimais.


Dar žr.

Dar kadaise buvo toksai puslapis - klasė.lt, tai netgi nežinome, ar jis vis dar egzistuoja. Tai buvo toksai socialinis tinklas, ale bet toksai jau prastas, kad niekas nesugebėdavo tenai ilgiau išbūti, tai ir nesinaudodavo.