Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Kelių policija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Taigi ne visiems gyvenimas lengvas, tai čia iš to ir užmiršt gali, kur viršus, kur apačia, ypač, kai mašina valdiška

Kelių policija - taigis policija, betgi ne nusikalstamas gaujas kokias gaudo, ogi visokius pažeidėjus eismo, taip kad viršijai greitį kur - tai štai ir mokėk. Dar nuo seno būdavo legendos, kad kur nors keliukai pasistato sau specialų pripučiamą ženklą greičio apribojimo ir šaudo už jo vairuotojus, įpratusius, kad jokio tokio ženklo ten niekad nebūdavo...

Taip pat pasklidusi legenda, kad kelių policininkai mėgsta kažkokią tenai frazę: gal galime susitarti? Jos atveju mokamas neva kažkoks paskatinamasis mokestis už darbą policininkui ir eismo pažeidėjas dažniausiai paleidžiamas. Šio mokesčio dydis priklauso nuo greičio, pripūsto oro į matuoklį, ogi į stebuklingąją lazdelę, bei automobilio markės santykio.