Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jorkšyrų elfai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jorkšyrų elfai - kokia tai slapta grupuotė, kuri minima kažkurioje vietoje kaip elfai, tik kad matyt jau ne kokie paprasti, bet su kokiais tai jorkšyrų terjerais susiję matomai, nes kitaip gi niekaip negalima nustatyti nieko, ko negalima nustatyti, nes taip čia ir nesužinojom, apie ką kalba.

Sako, kad visokie vatnikai, koloradai ir šiaip komunistai šiųjų nekenčia ypatingai smarkiai, nes šieji reportina visokius akauntus Facebook, policijai ir netgi VSD, o ir šiaip dar turi kažkokias slaptas laboratorijas, kuriose bando psichotroninį ginklą.

Gi pagrindinis veikimo metodas čia akivaizdus: maginėmis galiomis užpumpuoti jorkšyrų terjerai, paveikti elfų hipnozės, puola viską, kas tik siejasi su Kremliumi, o tuo pačiu ir visokius naujų laikų kremliškus trolius, botus ir panašias nesąmones.

Dar sako, kad ir toksai Simonas Kroydonas, dar žinomas kaip Simonas Zagurskas, irgi šiųjų elfų buvo uždarytas[1]

Su tais pačiais elfais kai kurie gandai siejo ir tai, kad anoksai Vaidas Lekstutis buvo nubaustas, ir dar nemažai kitų...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. https://www.lrytas.lt/lietuvosdiena/kriminalai/2018/12/21/news/-facebooke-smeizusiam-s-zagurskui-teks-atverti-pinigine-8644686/