Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Juravičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Jonas Juravičius

Anoks Miroslavo seniūnas, teismo pripažintas viršyjęs savo įgaliojimus, kai 2008 leido kirsti medžius ten, kur negalima, nes draustinis. Su kažkokia abejotina partija dar praėjusiame šimtmetyje Jonas Juravičius laimėjo vietos savivaldos rinkimus, o dabar ten visai neaišku, kodėl toks politikierius vis dar turi rinkėjų pasitikėjimą...

Internetai apie Jonas Juravičius:

  • Ponas Juravičius elgiasi kaip kolūkio laikais viskas galima tik jam vienam


Jonas Juravičius atskleidžia Amžiaus paslaptis:

Miroslavo seniūno Jono Juravičiaus išpažintis per Televiziją Slaptai

Dar žinoma, kad Jonas Juravičius atlieka viešas išpažintis Jutūbėje. Tai čia kažkaip jam pasisekė patekti į rimtesnius internetus, kai pasakė, kad "žiūrėkite Gintaro Visocko laidą Slaptai, vė vė vė, taškas el tė..."

Dar ten apie Joną Juravičių prirašė visokie Tinklink.lt, bet kas iš to...