Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Jonas Jonka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Jonas Jonka plakate primena kažkokį Staliną, o gal ir dar ką nors

Jonas Jonka - toksai blogeris, tiksliau gal netgi personažas, nes nerealus ir netikras, betgi įkūnijantis savyje visą gilią analofekalinę sovietmečio reliktų dvasią. Kadaise turėjo nuosavą puslapį, betgi dabar tiktai Feisbukas teliko, tai ir personažas kažkoks iškrypęs pasidarė. Matyt pritrūko pinigų, tai blogas pasidarė per brangus.

Visiems gi aišu viena - kai kadaise kur tai pranyko Šūdų kultas, kuriame kokie tai šūdai būdavo skelbiami, tai dabar atsirado Jonas Jonka, nes iškrypėlių visokių pilna, o ir bendrai, visi žino, kad taisyklė nr.34 ir viskas, todėl netgi politika su komunizmu pavirsta į pr0n, dargi kuo šlykščiausią.

Kaip toksai personažas, Jonas Jonka atsirado dar 2007 metų pavasarį, taigi dabar yra gana jau senas. Visgi pradžioje buvo pakankamai kultūringas ir į visokius iškrypimus nepereinantis, o taip ir vadinosi - "Jonas Jonka rašo grožinės literatūros blogą". Tai rašė šiaip visokius šūdus ir šūdukus apie visokius šūdus ir tai, kaip prie ruso buvo geriau, o taip pat keikėsi. O jau paskui visai sudegradavo.

Pagal poreikį Jonas Jonka keičiasi - kartais kam nors pasidaro panašus į kokį nors vieną ar kitą politiką, bet visvien pasilieka su ūsais, tai dabar jau kai kurie visur kur tik ūsus įžiūri, ten ir Jonas Jonka jiems vaidenasi.

Gandas sako, kad Donalda Vasiliauskaitė - nesantuokinė Jono Jonkos sesuo.

Dar žr.

Anuomet buvo Jono Jonkos internetas, o dabar tik feisbukas - http://jonka.lt/