Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Jonas Grigas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Jonas Grigas - taigi garsusis fizikas ir profesorius emeritas (emeritas - matyt reiškia, kad neturintis teisės dėstyt dėl nusenimo), kuris atrado, jog radijo bangos besančios kaip tai su kažkokiomis slaptomis savybėmis, dėl kurių visi radijo prietaisai kažkuo pavojingi. Matyt, kad aiškiai psichotronai suveikia, o dar ir koks nors galimai 5G ryšys.

Tai kadangi Jonas Grigas anksčiau už visus suprato, kokią baisią žalą neša mobilus ryšys, o dar ir žurnalistams papasakojo, nors jau prie 80 metų priartėjęs, o paskui ir tą skaičių pralenkęs.

Matyt aiškiai jaunas ir protingas, ir nesvarbu, ką piktakalbiai beaiškintų, tikrai nesusirgęs kokia nors ankstyva demencija, nes su demencija tikrai nebūtų padaręs tokio nuostabaus atradimo, kad prie mobiliakų negalima miegot, o ir WiFi kažkuo kenkia, o ir kitos 4G beigi 5G bangos.

Dar kartą kažkur aiškino, kad vandenyje užsikoduoja kažkokios informacijos, tai čia jau aiškiai kaip Alanas Čumakas ir kokia nors homeopatija. Irgi puikus mokslas, akivaizdžiai.

Čia ir Pipedija turi vienareikšmiškai paskelbt: mes pritariame garbaus fiziko, habilituoto mokslų daktaro, VU profesoriaus emerito atradimui ir prisipažįstame, kad ir mums kartais pasigirsta balsai galvoje, kurie aiškiai sako, kad kažkokia spinduliuotė valdo mūsų veiksmus! Ir netgi mums nurodo, ką čionais enciklopedijoje rašyti! Tai ir šitą straipsnį parašėme tų balsų paveikti, kas yra darsyk įrodymas, kad Jonas Grigas baisus - tie prakeikti internetai ir kitos elektromagnetinės bangos mus išvarė iš proto!