Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Janas Kasiukevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Janas Kasiukevičius (Jan Kasiukievicz) - taigi tasai šv. Teresės bažnyčios ir Aušros vartų vadovas, klebonas kaip sakant, katro iniciatyvomis buvo atliktas tasai garsusis remontas, kurio metu klaikiai suvandalizuota ten viskas visaip. Dar pristatomas anasai, kaip anoksai Šv. Teresės Parapijos klebonas ir Aušros Vartų švč. Mergelės Marijos, Gailestingumo Motinos koplyčios rektorius monsinjoras teologijos magistras Janas Kasiukevičius.

O tai dar gi pagarsėjo tuo, kad Aušros vartų internetas yra lenkų kalba, o kaip jį perjungti į lietuvių, tai visai net neaišku, o anoksai laikraštis XXI Amžius skelbė, kad tas klebonas draudžia platinti lietuviškus katalikų leidinius[1]

Tai po to, kai tai Aušros vartų koplyčiai buvo daromi vandalizmai, tai spauda skelbė, kad kalti visi, kas papuola - ir paveldosaugininkai, ir paminklosaugininkai, ir statybininkai ir dar kas papuola bei visi kiti, bet net neužsiminė apie tai, kad darbus užsakė, puikiai matė ir pataisas į projektą inešti galėjo aišku, kas - tasai patsai Janas Kasiukevičius, nes nu kas gi gali patikėt, kad čia statybos firma pati susigalvojo keist projektus be užsakovo žinios?

Taip kad čia turim pasakyt, kad matomai nieko čia bendro tarp bažnyčios ir kultūros.
  1. http://www.xxiamzius.lt/numeriai/2009/12/04/zvil_01.html