Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Homeopatinė degtinė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Homeopatinė degtinė pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Homeopatinė degtinė būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg
Daugelyje pasaulio valstybių jau galima nusipirkti homeopatinės degtinės

Homeopatinė degtinė - tai tokia, kuri pagaminta homeopatijos būdu. Tikra homeopatinė degtinė turi būti mažiausiai 3D skiedimo lygio, bet pageidautina, kad išties būtų ne mažiau, kaip 5C, nes tik tada gaunama tinkama kokybė.

Skirtingai nuo paprastos degtinės, homeopatinė degtinė neturi jokių kenksmingų pašalinių poveikių, nesukelia pagirių, nei abstinencijos sindromo, taip pat nesukelia ir delirium tremens, kuris gali kilti nuo įprastos degtinės.

Homeopatinė degtinė gydo kepenų cirozę, nes turi priešingą poveikį kepenims, nei įprasta degtinė!

Dėl to, kad homeopatija neturi jokių kenksmingų poveikių, nesukelia jokių ligų, pripratimo ar žalingų pasekmių, ji puikiai tinka visiems, ją saugiai vartoti gali netgi paaugliai ir kūdikiai. Medicina nerado ir neįrodė jokių žalingų homeopatinės degtinės savybių!

Nuostabiausias dalykas yra tai, kad homeopatinė degtinė, būdama praskiesta iki 0 alkoholio koncentracijos, nesukuria promilių ir kraujyje, o todėl jos nefiksuoja jokie prietaisai. Tiksliau, tie prietaisai kai matuoja, tai gaunasi nulis!

Bet kartu, kaip žinia, homeopatija veikia daug stipriau už paprastus preparatus, todėl apgirtimas nuo homeopatinės degtinės irgi būna daug stipresnis, net nepaisant nulinių alkotesterio parodymų.

Dėl to kovotojai su alkoholiu jau planuoja bausti vairuotojus netgi ir už nulį promiių kruajyje, nes tai rodo, kad apgirtimas yra kelis kartus stipresnis, nei įprasta.

Homeopatinę degtinę nori sunaikinti farmacijos pramonė, nes kai nebus paprasto alkoholio, tai neliks ir jo sukeliamų ligų. Tai reiškia, kad praras tie farmacijos vertelgos savo didžiulius pelnus. Dėl šių priežasčių farmacijos vertelgos draudžia apie homeopatinę degtinę kalbėti, o taip pat stumia įstatymus, pagal kuriuos tą degtinę uždraustų.