Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Geltonas sniegas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Vat štai jums ir Frank Zappa apie tą patį

Geltonas sniegas - tai toks paprastas sniegutis tik biški nudažytas šunų arba žmonių, taip kad įgauna gražesnę spalvą, taip kad visai čia ir nenuostabu, kad buriasi ištisos šiojo ypatingojo sniego garbintojų bendrijos.

Štai vat ir anokių dažnai minėtasis legendinis stabmeldys keikiamas, nes Žiedas savo asmenyniame bloge (cha, adreso nesakysime) publikuoja apmyžto sniego nuotraukas, panašu, kad jo paties apmyžto ir nufotografuoto. Angliškajame savo puslapio variante šis dvasingas žmogus netgis pareiškė "I from Šilutė. I to like to pee snow and like to photograph my pee snow". Iš kart matosi, kad keistuolis, nes net angliškai sakinio suregzti apie savo kūrybą net negali.

Taip pat savo ereziškame straipsnyje keistuolis pareiškė, kad geltoną sniegą atsiuntė pats dievulis, tai parėmė paprastais biologiniais teiginiais, betgi pipedikai net ir to nesupranta, nes ir nenuostabu, nes čia gi durniai, tai ko čia stebėtis.

O kiti gandai sako, esą žinomas politikierius ir seimūnas Petras Gražulis tokius geltono sniego valgytojus ir potencialius žudikus maniakus ir čikotilas yra pasiūlęs chemiškai iškastruoti, juk tai - nešvanku! Taigi matomai po šio seimūno pasisakymo liūdnai pagarsėjęs geltono sniego populiarinimo propagandistas Žiedas dingo kaip į vandenį.

Manoma, jog jau seniai patsai nesakysime kas pasiuntė naxuj chrikščionybę ir tapo budistų vienuoliu. O šytasno biologo visa respublika tyliai ieško, o mes iš patikimų šaltinių jau tai senų seniausiai žinome. Betgi šį garsųjį biologą turbūt pirmą kartą girdite, juk jis tiesiog einšteiniško tipo dibilas, kurio FTB ieško, juk jisai privertė valgyti mažametę geltono sniego. Atskleisime šio biologo-vikipedo vardą: jis yra menamai Valdemaras Lokys, seniai žinomas kaipo Vladislav Šved. Šiaip jau jis ne Lietuvoj žinomas, jis turi Rusijos pilietybę, gyveno Šilutėje, bet persikraustė į Rytus, besislapstydamas nuo teisėsaugos, ten ir atlikinėjo geltono sniego tyrimus. O Pedivikiją iš tenais ir redaguoja... Bet jo nieks neklauso, kas tokių nesąmonių klausys, štai kodėl jis negarsus!

Kitka apie geltoną sniegą

  • Neapsigaukite, kartais geltonas sniegas gali būti iš dažų, tai gali būti optinė apgaulė!
  • Urinoterapija - vienintelė medicininos sritis, nagrinėjanti geltono sniego medicininį panaudojimą.

Geltonas sniegas mene:

  • Kas nepažįsta Geltonojo sniego ryjikų??

Tiems, kas daskaitė straipsnį iki šios vietos

Turime Jus nudžiuginti bei pralinksminti! Jūs tapote medicininio eksperimento ant žmogaus auka.

Šis straipsnis skirtas skaitytojų gumoro jausmui išmatuoti beigi jautrumo kognityviniam disonansui patikrinti.

  • Jeigu perskaitęs šį tekstą plačiai nusišypsojote - straipsnio "Aptarime" pažymėkite skaičių 1.
  • Jeigu jumi suėmė nesulaikomas žvengas - pažymėkite skaičių 2.
  • Jeigu kilo klausimas "WTF JBNVRt?" - pažymėkite skaičių 3.
  • O jei kilo nenumaldomas noras nukreipti autorių NX arba tiesiog brūkštelti anam per nosį - pažymėkite skaičių 4.

Ačiū, kad dalyvaujate mūsų eksperimentuose. Dr.Mengelė, pagal katro metodiką jumi buvote preparuotas, būtų patenkintas ir siunčia tamstelei linkėjimus iš Požemio Karalystės.