Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Facebook

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Fb)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Pipedijos profailas Feisbuke

Feisbukas arba dar vadinamas Facebook, Snukiaknygė, Mordaknygė, o lituanistų Veidrodė[1], Veidaknygė arba Bukasnukis - tai populiarus internetas, kur visi registruojasi, ir nesuprantam, ką ten veikia. Kaip kokia Frypė, Onė arba Tviteris, kažkas panašaus. Tai ir mes ten užsiregistravom, kad pasižiūrėt, priimkite mus į draugus!

Tai jei jau esate Feisbuke, tai ir mus užsifriendinkit - http://www.facebook.com/pipedija

Arba dar puikiau, jei dar ir Pipedijos fanais tenais pasidarytumėt - http://www.facebook.com/pages/Pipedija/299934565143

O tai draugai Feisbuke, kaip ir LJ - ne draugai, o friendai, taip kad nepainiokit čia realybės su virtualiu smegenų krušimu, nes nieko bendra čia su draugystėmis ar pažintimis nėra, o ir iš viso, įsivaizduokit, kai lenda jums į draugus koks nors "Susisiekimo Ministerija" arba "Zebra Internetas" - tai jau čia aišku, kas per draugai, ne draugai, o kažkokie ten spameriai.


Facebook atėjimas į Lietuvą

Anais laikais, prieš kokius 10 metų, niekas apie tą Facebook Lietuvoje nieko nežinojo. Užtat paskui kai kokiais 2010 gal ėmė šitas dalykas staigiai plisti, tai stebuklingai staigiai ėmė ir nukalė visus portalus, nes visi vartotojai ėmė ir perbėgo į ten.

Štai šitaip bene ryškiausiai žlugo One.lt, katrie iki tolei buvo didžiausi Lietuvoje - visi mažvaikiai ten sėdėjo, o ir suaugėlai irgi, nes neturėdavo kur daugiau dėtis. O staiga tik keberiokšt ir nugriuvo bei subyrėjo viskas, nes per kelis mėnesius visi vartotojai perbėgo į Facebook ir padėjo jie ant to One.lt, nes netikėtai paaiškėjo, kad Facebook yra belenkiek kartų geriau ir suvisai nemokamai, be jokių ten nesąmonių.

O dar paskui, kai visi perbėgo į Facebook ir pradėjo tenai viską rašinėtis, tai paaiškėjo, kad netgi dauguma blogerių ir tai pasidarė nebeįspūdingi. Tai blogeriai didesne dalimi irgi į tą patį Facebook perbėgo, o tepasiliko aktyviais tiktai patys kiečiausi ir didžiausi ar šiaip pernelyg nuo gyvenimo atsilikę.


Pipedijos dovanos Feisbuke

Anuomet kadaise buvo kažkokių debilavotų Pipedijos dovanų appsas ant FB, tai ten buvo galima draugui pasiųsti kokį nors virtualų šūdą - ar ten kokių neuroleptikų, kad pasigydytų, ar ten dar kokią nesąmonę nesąmoningą. Paskui ten kažkaip tas apsas jau užsilenkė ir dabar jau nebežinome nei kas ten bebuvo.

Trumpai tariant, neturėsite jūs jokių Pipedijos dovanų.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. Dvasingo menininko, pasipiktinusio lituanistų Bukasnukiu, mergautinė žodė