Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Rugsėjo 13

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Wiki waste.jpeg

Straipsnis "Rugsėjo 13" atitinka aukštus enciklopedijų standartus
Daugiau apie Vikipediją


Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Rugsėjo 13 - tai mėnesio Rugsėjo diena, kuri yra žymima skaičiumi 13. Šitas skaičius susideda iš skaitmens 1 ir skaitmens 3[reikalingas šaltinis], kurie eina ne iš eilės vienas po kito, nes skaičius 2 čia praleistas. Taip pat šitas skaičius dar vadinamas kaip velnio tuzinas.

Rugsėjo 13 diena dažniausiai būna kartą per metus, Rugsėjo mėnesį. Ji dažniausiai būna po Rugsėjo 12 ir prieš Rugsėjo 14 dieną.

O štai kas įvyko šią dieną:

  • 1848 metais netikėtu būdu buvo išrasta lobotomija: kažkoksai Vermonto darbininkas Phineas Gage kaišiojo kažkur dinamito šaškes ir jas lomiku baksnojo. Tai viena šaškė kai sprogo, tai visas lomikas perėjo kiaurai galvą. Vienok darbininkas išgyveno, tiktai iš liūdno, depresyvaus ir filosofiško nelyg Kreivarankis, staiga pasidarė labai linksmas, pošlas ir gyvenantis šia minute, kaip koksai bukas pacukas. Taip buvo atrastas efektyviausias visų laikų depresijos gydymo metodas.
  • 1968 metais kažkokia visiškame užribyje esanti laukinė Albanija, paremta Jugoslavijos, o paskui ir Kinijos, ėmė ir pareiškė, kad Chruščiovo atšilimas yra nesuderinamas su komunizmo principais, o šmeižtas prieš Josifą Staliną - neleistinas. Taip vat ir ėmė ir išstojo iš Varšuvos pakto.
  • O 2013 metais Rusijos preš Lietuvą surengtas pervežimų karas užveikė visus tiek, kad į URM buvo iškviestas pasiaiškinti Rusijos ambasadorius Vladimiras Čchikvadzė, kuriam įteikta nota. O situacija tai visus užveikė, nes visos fūros stabdomos, srautas daugiau kaip 10 kartų sumažėjęs, fūros po savaitę ar ilgiau stovi kilometrinėse eilėse, o jose esantys produktai banaliai pūva. Pervežimų karas prasidėjo rugpjūčio 30, nes tiesiog Rusija taip ėmė ir susigalvojo.


Dar apie Rugsėjo 13

Yra ir kitų mėnesių su dienomis, turinčiomis tą patį numerį, kaip ir Rugsėjo 13: