Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Erika Rimkutė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Nepaisant visko, dėstytoja Erika Rimkutė yra labai graži panelė

Erika Rimkutė - puiki ir mums patinkanti VDU universiteto dėstytoja. Dėsto daugiau nei pusę dalykų lituanistikos fakultete, taip kad kaip kurie įtaria, esą gali būt kalbainė. Tiksliau, atėjusi demonstruoja skaidres, skaidres, skaidres, pardon, pateiktis, taip kad kovokimę už lietuvių kalbą.

Nedrausmingiems ir tinginiams studentams Erika Rimkutė prirašo skolų ir įsivaizduoja atlikusi žygdarbį, jaučiasi nusipelniusi. Vienok taip ir yra - jei jau studentui užteko smegenų stoti į lituanistiką, tai bausmės jis nusipelno besąlygiškai ir nepriklausomai nuo mokymosi pažangos. Čia jau mes tai garantuojame ir užtikriname jus.

Paskui tokie nevykę studentai pasakoja, kad dėl prirašytų skolų ir šaibų su ja nenori niekas rimtai draugauti. Tiksliau, studentai nenori, nes įsivaizduoja, kad dėstytoja studentus nori kabinti. Čia amžinos visokių studentų fantazijos būna tokios - kad seksuali ir miela dėstytoja norės su jais kažko. Taip jiems ir reikia.


Visokios nuorodos beigi šaltiniai: