Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Emanuelis Zingeris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Emanuelis Zingeris

Emanuelis Zingeris, tiesiog - Monia, budistas, žydas, Seimo narys, nuolat visur vėluoja, kalba nerišliai, naudodamas kunda-lakunda implikacijas, o dar nešioja keliais dydžiais didesnius marškinius, kad rankovės kyšo iš po švarko :)


Ar Emanuelis Zingeris yra žydas?

Vienareikšmiškai - NE! Jis nenešioja peisų ar skrybėlės didžiulės, nesėdi sinagogoje, nesilaiko celibato ir netgi nėra apipjaustytas! Iš veido - tipinis lietuvis, už nepriklausomybę kovojęs, o paskui net neapsivogęs, tai čia ir klausimas mums kyla, kokio velnio jis čia vis į Seimą išrenkamas?