Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Emanuelis Zingeris

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Emanuelis Zingeris

Emanuelis Zingeris, tiesiog - Monia, budistas, žydas, Seimo narys, nuolat visur vėluoja, kalba nerišliai, naudodamas kunda-lakunda implikacijas, o dar nešioja keliais dydžiais didesnius marškinius, kad rankovės kyšo iš po švarko :)


Ar Emanuelis Zingeris yra žydas?

Vienareikšmiškai - NE! Jis nenešioja peisų ar skrybėlės didžiulės, nesėdi sinagogoje, nesilaiko celibato ir netgi nėra apipjaustytas! Iš veido - tipinis lietuvis, už nepriklausomybę kovojęs, o paskui net neapsivogęs, tai čia ir klausimas mums kyla, kokio velnio jis čia vis į Seimą išrenkamas?