Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Eglė Jackaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Eglė Jackaitė - kokia tai aktorė, apie kurią vis visokia geltonoji spauda rašė ir rašė, o paskui ėmė ir paaiškėjo kažkokie teismai, per kuriuos paaiškėjo, kad šioji kažkur ten buvo įsidarbinusi ir gavo pinigų iš Sodros, nes kažkaip primakliavojo su atlyginimais. Tai čia nieko negalim ir pridėti, nes teismas taip nusprendė, o sumos apkalbėtos buvo didelės - cieli 150 tūkstančių[1].

Tai gal ir nieko būtų, ale paskui dar kažkaip koks tai durnalistas kažkokiame laikraštyje ėmė ir parašė apie tai, kaip agonijos neslėpė Eglė pramaišiui su pasakymais apie tai, kad jos vaikai Lietuvoje negyvens, o Lietuvos nepriklausomybė kokia tai ten yra negera šventė[2]. Tai vat tada ir prasidėjo...Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/zmones/lietuviai/teismas-egle-jackaite-kalta-3-182834#axzz1mgrby7gg
  2. http://super.lrytas.lt/-13294403671327816428-e-jackait%C4%97-mano-vaikai-lietuvoje-negyvens.htm