Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Didžiausia Lietuvos problema

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tu esi didžiausia problema. Ir čia ne kokia nors mėmė, o labai aiškus faktas.

Didžiausia Lietuvos problema - tai ta, dėl kurios kyla visos bėdos. Todėl reikia gražiai pagal vadybos metodus visokius ir logiką išanalizuoti viską, kokios yra priežastys Lietuvos bėdų, kad jas visas galėtume išspręsti. Nes nėra neišsprendžiamų problemų, o tiktai reikia turėti noro.

  • Pirma Lietuvos problema yra prasta valdžia. Kokia tai bėda, žino visi: politikai yra vagiai, per juos plinta korupcija ir biurslas. Kodėl į valdžią pakliūna blogi politikai? Todėl, kad juos išrenka netikę rinkėjai. Tu prastai balsuoji per rinkimus ar išvis nebalsuoji, todėl tu esi priežastis. Taip kad blogos valdžios priežastis esi Tu.
  • Antra Lietuvos problema yra žema kultūra. Nes visokios olialiaškos per TV rodomos, muzika vien popsas ir išvis nieko gero. Visi tiktai bekultūriai atmatos. Kodėl randasi tokia bloga kultūra? Todėl, kad ji turi paklausą iš visokių marginalų, kurie žiūri TV, skaito spaudą, klausosi radijos. Taip kad žemos kultūros priežastis esi Tu.
  • Trečia Lietuvos problema yra pinigų trūkumas. Nes jei pakaktų visiems pinigų, tai viskas būtų daug geriau. O kodėl trūksta pinigų? Dėl to, kad jų mažai uždirbama ir pridėtinės vertės sukuriama per mažai, o taip pat todėl, kad poreikiai pas žmones per dideli. Kieno per dideli poreikiai ir kas per mažai uždirba? Aišku, kad Tu. Taip, tu esi priežastis, dėl kurios Lietuvoje visiems trūksta pinigų.

Kaip matome, čia visas tas problemas galime aiškiai išaiškinti, jose visose tas pats priežastingumas. Todėl čia dabar paklauskime esminio klausimo: kokia visų problemų ir bėdų priežastis Lietuvoje? Aišku, tai Tu, būtent asmeniškai tu. Nes tu esi šūdas.

Čia dar galim pridėti apie tai, kad kiekviena problema susiveda į Tave. Netgi koks Rubikonas ir Snoras išaugo tavo tolerancijos dėka, dėl to, kad tu jiems leidai, dėl to, kad neperspėjai kitų, dėl to, kad galvojai, jog tau šitai nekenkia, o gal net buvai toks asilas, kuris jais patikėjo. Tu, būtent tu asmeniškai esi visų problemų priežastis.