Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dibilų Caolicija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Dibilų Coalicija)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dibilų Caolicija arba kaip visokie protukai užrašyt nemoka, tai rašo, kad Dibilų koalicija - tai gi naujai besisteigianti grupuotė ir judėjimas, beveik kaip kokia gal net partija bus ateity, kuri kovoja ir kovos už mūsų visų teises, po to, kai Lijana Esmi paskelbė revoliucingą dibilų deklaraciją.

Nes negali būti vienos tiesos ar vienos teisybės, nes kiekvieno nuomonė skiriasi ir kiekvienas yra vertas to, kad turėtų savo nuomonę, kuri yra lygiavertė su bet kokia kita nuomone.

Nes pripažinkim, kad netgi protingiausias kas nors, visvien kažkada būna ir daro nesąmones, nusišneka ir galvoja kvailai. Todėl tikrai kiekvienas gali pretenduoti į dibilų caolicijos narius. Tik apsijungę į vieną visumą ir kovodami kartu už laisvę bei savo nuomonę, gausim galimybę laimėti prieš visokius protukus. Nes kiekvienas išties yra dibilas, o net jei ir save laiko nedibilu, tai yra visvien 99 procentai dibilų, todėl mūsų dauguma ir mes turim teisę kovoti už savo teises.

Todėl ir Pipedija kviečia visus kovoti už teisybę, prieš visokius bankus ir korporacijas, kad būtų visiems gerovė, kad užtektų pinigų ir kad vertelgos bei valdžiažmogiai nustotų žeminti ir niekinti žmones.