Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Dibilų deklaracija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dibilų deklaracija - tai garsus iššūkis, kurį paskelbė įžymi socialinių tinklų veikėja Lijana Esmi, kai galutinai ją užveikė visokie įsivaizduojantys nežinia kuo protukai. Tai aišku, kad protukai paskui labai pasipiktino ir ėmė skleist šmeižtą, tačiau tai buvo dar ne viskas, o tiktai pati pradžia. Nes jau dabar judėjimas kuriasi ir visi, kas yra diskriminacijos spaudžiami, gali vienytis, susiburdami į dibilų caoliciją.

Nes negerai, kai diskriminuojama dėl intelekto, nes kiekvienas gali turėti savo nuomonę, o tai kai tą nuomonę kažkas neigia, nes esą turi argumentus kažkokius, tai yra neteisinga. Todėl ir turi būti judėjimas, kovojantis prieš protukų priespaudą!


Dibilų deklaracijos tekstas

Čia mes pateikiame išsyk dvi versijas dibilų deklaracijos, kurių pirma - tai paruošta skelbimui visuomenėje ir truputį paredaguota, dar ir papildyta su lietuviškomis raidėmis, susidariusi jau kylant plačiosioms masėms prieš protukų priespaudą. O antroji - tai originalus originalas, kurį ir paskelbė įžymi kovotoja už žmonių teises Lijana Esmi.


Šiuolaikinis dibilų deklaracijos tekstas

Visų tinklų ir tikėjimų dibilai, vienykimės! Užtenka kęsti protukų priespaudą, skaityti jų paniekinančius žodžius ir atsiliepimus. Visus, kurių sielos nėra galutinai užgožtos proto, kas jaučiasi dvasiškai laisvu ir truputį kitokiu, nei kiti, visus, kas moka atsiprašyti ir padėkoti, kas turi savo, o ne daugumos primestą nuomonę ir nesiekia būti Brauno judėjimo dalele, visus, kas nori būti savimi ir pabusti iš sapno, visus jus kviečiame į "dibilų caoliciją"! Visi kartu - mes jėga! No pasaran!

Originalus dibilų deklaracijos tekstas

Visu tinklu ir tikejimu dibilai vienykimes! Uztenka kenteti protuku priespauda,skaityti ju paniekinancius zodzius ir atsiliepimus.Visus,kuriu sielos nera galutinai uzgoztos proto,kas jauciasi dvasiskai laisvas ir truputi kitoks nei kiti,kas moka atsiprasyti ir padekoti,kas turi savo ,daugumos jam neprimesta nuomone ir nesiekia buti Brauno judejimo dalele,kas nori buti savimi ir pabusti is sapno,visus tuos kvieciu i kuriama "dibilu caolicija". Visi kartu- mes jega! No pasaran!