Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Deimantė Vasiliauskytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Deimantė Vasiliauskytė spamina PNN
Deimantė Vasiliauskytė spamina Pipediją

Deimantė Vasiliauskytė - taigi spamerė, katrai užteko entelekto užspaminti Pipediją pačios Pipedijos puslapiuose Feisbuke, taigi tuom anoji ir pagarsėjo matomai, nes jei jau dėjo tenai spamus kaipo spamerė, tai matomai taip save ir nutarė išsireklamuoti, pakliūdama į Pipediją visame gražume.

Taigi taip kad akivaizdžiai merginą ištiko feilas, taip ir galime dabar čionais visu tuo pasigrožėt.

Tai dar kažkokia ten firmelė, katra matomai gal samdė šią panikę, tai vadinasi "Renginių Linija", tai skelbiasi savo internetuose, kad teikia reklamas visokiems ten Norfa, RIMI ir kitokiems uabams, tai čia irgi matomai galime nemažai ką nuspręst dabar apie tai, kas per uabai iš spamerių paslaugas perka.

Deimantė Vasiliauskytė siautėja