Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Davidas Kaplanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Davidas Kaplanas - ilgai laikytas garbiu verslininku iš garbingos verslo grupės Komercijos ir gamybos firmų asociacija‎, kol paaiškėjo, kad šita visa asociacija tėra ta pati Vilniaus Brigada.

Pažįstančių teigimu, labai protingas, žaidžia šachmatais, inteligentiškas ir malonus žmogus. Nors taip nieko ir nebuvo berods aiškiai įrodyta, kaip kurių purvasklaidininkų skelbiamas netgi vienu iš Vilniaus Brigados vadų, operacijų planuotojų, turinčių strateginį mastymą, kurio dėka ši organizacija tapo viena iš svarbiausių Vilniaus investuotojų ir NT savininkių.

Dabar Davidas Kaplanas gyvena kažkur užsienyje, o kur - niekas nežino, betai kas galėtų paneigti kad ne kokiamtais Izraelyje, bet užtikrintai norim pranešti, kad visi šie reikalai niekaip negali būti susiję su kokiais nors nusikalstamumais, nes jokių faktų nėra, o tik neprasmingi ir kvaili išsigalvojimai.