Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Davidas Kaplanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Davidas Kaplanas - ilgai laikytas garbiu verslininku iš garbingos verslo grupės Komercijos ir gamybos firmų asociacija‎, kol paaiškėjo, kad šita visa asociacija tėra ta pati Vilniaus Brigada.

Pažįstančių teigimu, labai protingas, žaidžia šachmatais, inteligentiškas ir malonus žmogus. Nors taip nieko ir nebuvo berods aiškiai įrodyta, kaip kurių purvasklaidininkų skelbiamas netgi vienu iš Vilniaus Brigados vadų, operacijų planuotojų, turinčių strateginį mastymą, kurio dėka ši organizacija tapo viena iš svarbiausių Vilniaus investuotojų ir NT savininkių.

Dabar Davidas Kaplanas gyvena kažkur užsienyje, o kur - niekas nežino, betai kas galėtų paneigti kad ne kokiamtais Izraelyje, bet užtikrintai norim pranešti, kad visi šie reikalai niekaip negali būti susiję su kokiais nors nusikalstamumais, nes jokių faktų nėra, o tik neprasmingi ir kvaili išsigalvojimai.