Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Daina Bilevičiūtė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Daina Bilevičiūtė - žymi dainininkė ir garsi ūkininkė, katra, kaip kažkas sakė, esą nesėkmingai bandė nupizdinti melejoną ES babkių[1]. Byla voliojasi 2-ajam apylinkės teisme. Inkriminuojamos veikos žada 7-is metus Penevežio sanatorijoj ar kokiose nors Pravieniškėse. Čia ir padainuosi ir bulves čirškinti išmoksi!

Gi kiti sako, kad viskas čia atvirkščiai ir priešingai, nes Daina Bilevičiūtė kaip tik pinigus sudėjo visus ir viską sąžiningai darė, tuo tarpu kažkoksai Valdas Bruzgys čia statė, statė NT visokį ir nepastatė taip, kaip reikia, todėl jis dėl visko ir kaltas.

Taip kad teisybę čia matyt išsiaiškins teismas, o pakolei kas FNTT jau bylą kažkur ir perdavusi yra...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.balsas.lt/naujiena/368651/dainininke-daina-bileviciute-suksis-teismu-karuseleje/rubrika:naujienos-lietuva-kriminalai