Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dėl visko kaltas Landsbergis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Dėl visko kaltas Landsbergis - puiki tema fleimui. Nors ir nuvalkiota, tad paskutiniu metu jau nesukelia tokių pjautynių, kaip anksčiau.

Tokį štai negražų didž.gerb.prof.V.Landsbergio portretą vaizduoja nekatrie troliai...
Išmoningesni troliai jau atsisakė šioje temoje pezalų apie kažkokį tvartelį, runkelius ir šunaują - pernelyg silpnai teveikia, tad tokius kliedesius teplatina gal tik Latvių gatvė, Labas, Lietuva! ir Tikras lietuvis, nors ir isteriškai besistengdami, tačiau nesusilaukdami aktyvesnio atsako.

Tad šiuolaikiai temos ekspluatuotojai ganėtinai sėkmingai ją jungia su tema apie tai, kad dėl visko kalti žydai, priklausomai nuo aplinkybių, Labdsbergį tai įvardindami žydu, tai priešingai - žydšaudžių vadu. Bet net ir nepaisant šitokių gudrybių, landsberginio fleimo dalyviai jau dažnai teapsiriboja apgailėtinais veblenimais, susilaukiančiais dėmesio nebent iš kokių mažvaikių ir megztų berečių.

O juk kažkadais buvo toks topinis fleimų topikas, kuriam nebuvo lygių!

Beje, kaip bebūtų graudu isterišką frazę Dėl visko kaltas Landsbergis galima nesunkiai išgirsti iš Landzbergio kulto puosėlėtojų, kai kažkas, turintis dvi rankas dvi kojas ir vieną galva ir dėl to labai panašus į rusofilą, pradeda koneveikti jų kumyrą. Kas gi belieka, kai istorijos apie tvartukus ir šunaują iš tiesų yra absoliuti tiesa?