Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Dėl visko kalti žydai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Dėl visko kalti žydai - tai jau tokia sena fleimų tema, kad netgi jau tapo tautosakos dalim, ir netgi patarlių apie šiąją fleiminimo temą esama, nes troliai išsamiai šiąją temą ėmė eksploatuoti dar kokiame XVIa. - įsivaizduokit, kiek tautosakos perlų per tą laiką prikurta!

Gi nepaisant senumo, šioji tema apie žydus puikiai kabina ir dabarties laikais, neretą dibilą įaudrindama iki pačiųjų giliausiųjų sielos gelmių, o dar kai į šiuosius fleiminimus įsikiša įvairios valstybinės institucijos, politikai beigi teisėsauga, pradedami dalinti ir virtualūs banai, ir netgi banai iš realo, tai jau emocijų tiek, kad apsitrysčiot galima!

Gi sovietmečiu visi kalbėdavo - jeigu nėr krane vandens, reiškia, jį išgėrė žydai! O kai vandens nebūdavo nuolat - tai reiškia, kad žydai kalti dėl visko. O paskui sienas atidarė, žydai išbėgo į užsienį - tai tik todėl ir yra vandens, o kaip jūs manot!

Fleimais dažniausiai užsiima energetiniai vampyrai, katrie per kabelius siurbia prie internetų prisijungusių gojų energiją. O šiaip jau žydai niekada dėl nieko net teoriškiausiai negali būti kalti.

Gi dėl savo nuvalkiotumo šioji tema jau ne tokia paprasta, kaip gali atrodyti, mat šiojoje temoje daugel patyrusių specialistų, o jų minios tokios didelės, kad eiliniam troliui gal net geriau čia nosies nekišt...

Gi naujesnė ir vietinė šiosios klasikinės temos atmaina - "Grąžinkite žydų turtą", irgi fleimus kelia nesusvietnus, taip kad kokiam portalui parašius, komentarus užšika taip smarkiai, kad paskui būna, kad ir bylos tiems komentatoriams keliamos...


Nugi tikrai žydai dėl visko visada kalti, tikrai tikrai

Paskutinis šios temos patvirtinimas yra akivaizdus.

Visi girdėjo, kaip kažkoks musulmoniškas negras iš Nigerijos, katras iš Amsterdamo skrido į JAV, norėjo susprogdinti prie jo kiaušių ir pimpalo pririštą bombą ir tik smalsaus olando, įdėmiai stebėjusio, ką ten jo krėslo kaimynas išdarinėja su savo pautais, dėka lėktuvas buvo išgelbėtas.

Bo tas olandas šoko ant to musulmoniško negro ir nurovė anam pautus tiesiogine to žodžio prasme. Su visom pririštom sprogstamom medžiagom.

Tai kas manote kaltas dėl šios vyriškio tragedijos? Kažkoks Bin Ladenas ir ano draugai? Apsipūtę olandai Shipholo aerouoste? Neatspėjot!

Ogi žydai iš Izraelių, katrų firma ir buvo nusamdyta, kad užtikrinti saugumą skrydžiuose per Atlantą tame apsipūtusių rastamanų aptarnaujame Shipholo aerouoste[1].

Tai anie ir nepačiupinėjo to negro kiaušų prieš skrydį, nors aniems už tai guldenai buvo mokami. Tai patys matote - kaip nesukinėk bile katrą reikalą, ale visvien paaiškės, kad čia žydai kalti.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.forward.com/articles/123093/