Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Bybianosiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kaukės ir triusikai nešiojami arba teisingai, arba neteisingai. Tai laai nesunku suprasti, koksai nešiojimas yra teisingas, o koksai ne. Išmokite nešioti kaukę teisingai ir niekas bybianosiu nebevadins.

Bybianosis - tai tas, kuriam viršum kaukės kyšo nosis, kaip koksai pimpalas ar tiesiog bybys. Tai šitaip sakoma, kadangi vaizdas išties labai panašus - bybianosiai atrodo taip, lyg ant veido būtų užsimovę triusikus, iš kurių pimpalas karo. Ir tas pasakytina ne tik apie vyrus, bet ir apie moteris. Taigi jei vyrai yra bybianosiai, tai moterys yra bybianosės. Taip kad jokios lyčių diskriminacijos čia nėra.

Bybianosės ir bybianosiai yra aiški grėsmė epidemijos suvaldymui, tačiau paprastai skundžiasi kuo nors, pvz., kad su kauke jiems sunku kvėpuoti, kad trūksta deguonies ir oro, kad juos kamuoja alergijos ir dar kažkas. Agresyvesni būna, kad pradeda aiškinti, jog nuo TBC kaukių nešiot nereikia ir panašiai, nežinodami, kad su TBC būna priverstinė hospitalizacija ir kaukių nešiojimas praktikuojamas kuo gražiausiai.

Tai čia šiaip pastebėtina, kad yra labai ryški atvirkštinė koreliacija tarp bybianosių ir intelekto: kuo daugiau pastarojo, tuo tikimybė tapti bybianosiu yra mažesnė, ir atvirkščiai - kuo mažiau intelekto, tuo didesnė tikimybė, kad žmogus bus bybianosis.

Dar kai kurie žmonės piktinasi tuo pavadinimu ir sako, kad bybianosis tai negražus žodis ir gal netgi panašiai kaip koksai keiksmažodis. Tai sugalvokite gražesnį, jei tokie gudrūs, tik nesiūlydami tokių kalbainiškų pakaitalų, kaip "penį per kaukės viršų iškišanti asmenybė" ar kitų panašių nesąmonių. Pavadinimas turi būti skambus, vienareikšmis ir visiškai aiškus, kaip kokia etiketė, kuri yra mąstymo klaida, bet visvien teisinga.


Dar žr.

Čia dar kažkiek tiesiogiai ir netiesiogiai susijusių dalykų jums: