Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Brendis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
No-Alcohol.jpg
Alkoholio propagandistų rašliava, nes Brendis pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo alkoholizmo ir negerti, nes lašas degtinės - milijonas žuvusių smegenų ir kepenų cirozė, todėl gerti yra nesveika. Tai yra alkoholikų pagalbos šauksmas, bandan pasiteisinti, kur atlyginimą pragėrė ir kad juos reikia gydyti. Rekomenduojame kreiptis į garsų gydytoją Aurelijų Verygą ir padidinti mokesčius degtinei, o taip pat kad Brendis būtų uždrausta vardan moralės gerinimo.
Alkoholis-nuodai.jpg

Brendis yra pigi vynuogių degtinė, katra niekuo nesiskiria nuo kitos vynuogių degtinės, nebent tik tuo, kad yra palaikyta kokiose nors bačkose, kad paruduotų ir pasidarytų ne tokia bjauri, bet gi dar dažniau - nei nelaikyta niekur, o tiesiog papildyta kokiu nors alkoholyje virintų ąžuolo drožlių ar jam identiškų aromatizatorių koncentratu ir cukrumi.

Taip ir atskirsite bet kokį pigų brendį nuo brangaus konjako: kai konjako amžius žymimas pagal patį jauniausią jame esantį spiritą, tai pas brendžius viskas atvirkščiai - pagal patį seniausią. Taip kad brendis būna parašytas, kad jam kokie 20 ar dar daugiau metų, nors išties litrinėj bonkėj to dvidešimtmečio vynuogių spirito tėra tiktai koks dešimtadalis lašelio arba mažiau, o visa kita - šviežas vynuogių spiritas, atmiežtas kokiomis tai nastoikėmis. Ogi kitų skirtumų tarp konjako ir brendžio nėra, nes skonis abiejų vienodas, tiktai kaina skiriasi belenkiek.