Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Borisas Šarkovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Borisas Šarkovas - menkai užsifiksavęs LKP vadovybės veikėjas, kuris ganėtinai ilgai buvo antrasis sekretorius, dar tuo metu kai Antanas Sniečkus viską valdė. Kitaip tariant - emisaras iš Maskvos, kuris tą Sniečkų prižiūrėjo, tai buvo nuo 1956 iki 1961 metų, pakeitęs tokį Motiejų Šumauską, kuris buvo dėl kokių tai priežasčių pramestas, nes nuspręsta, kad nedirba Maskvai taip, kaip reikia. O paskui jau vietoje Šarkovo atsirado toksai Borisas Popovas, kuris buvo normalesnis.

Patsai Borisas Šarkovas gimė 1907 metais Ukrainoje, o paskui apie jį žinių tiesiog nėra iki pat 1930 metų, kai jis baigė kažkokį žemės ūkio institutą Luganske 1930, o paskui Kijevo žemės ūkio pedagoginį institutą 1932, o paskui ir vėl nėra jokių žinių. Buvo gandų, kad kaip tik apie tuos 1932-1933 metus, kai vyko Holodomoras, išties tasai Borisas Šarkovas tiesiog kėlė žemės ūkį, tai vat taip ir prisidėjo, o paskui ir gavosi taip, kad kažkoks partinis darbas ir panašiai.

Taigi, kai vyko Holodomoras, kurio metu Borisas Šarkovas užsiimdinėjo neaišku kuo, o pirmos žinios - apie tai, kad jis kažkokį partinį ir žurnalistinį darbą dirbo 1940-1941 toje pačioje Ukrainoje. O paskui ir vėl jokių žinių, kuo ten jisai užsiimdinėjo - nei netgi apie II Pasaulinio karo laikotarpį, nors jau apie tą laiką tai labai visi stengdavosi, kad biografijoje būtų parašyta kokia nors svarbi veikla, nes jei nebus parašyta, tai dar kas įtars ką nors.

Gi vienok 1951 staiga tapo Ukrainose Žitomiro srities partijos sekretoriumi, irgi lyg ir iš niekur. O paskui, 1952 metais Zaporožės srities sekretoriumi. O paskui, tais pačiais metais - staiga į patį KPSS viršų - Centro komitetą, dar prie Stalino, bet skirtingai nuo daugelio, iki pat 1956 tenai buvo, taip kad ir prie Chruščiovo reiškėsi, kaip parankinis kažkoks. O paskui staiga tik švyst - ir Kremliaus vietininkas LTSR nuo 1956 metų, kitaip tariant, antrasis sekretorius.

O paskui vėlgi nelabai kokių žinių, tačiau atrodo kad tapo tuo veikėju, kuris ėmė reikalauti, kad Lietuvoje būtų pradėtas visoksai surusinimas. Taip kad iš Lietuvos kai išvyko, tai 1961 metais tiesiai į SSRS ministrų tarybą, kur tapo kažkokiu aukštu valdančiuoju, tik neaišku, ką veikiančiu.

Kažkoks nelabai maloniai atrodantis paslaptingas tipas, vienok.