Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Begalybė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Begalybė arba - tai anoksai skaičius, katras gaunasi, kai bet kokį kitą skaičių padalini iš nulio. Todėl yra labai patogu kartais tą begalybę panaudoti, darant kokius nors buhalterinius burtus, kai pinigų pritrūksta - padalini kokį nors pinigų kiekį iš nulio ir gauni begalybę.

Tai būtent tokiu būdu ir bankas Sekundė veikė juk: kadangi jie pinigų teturėjo nulį, tai iš to savo nulio visus turimus pinigus ir dalino. Taip ir gavosi, kad kiek tik pinigų bereikėjo, tiek ir atsirasdavo, tad ir jų šūkiai apie tai, kad pinigų yra, buvo ne šiaip sau išgalvoti, o akivaizdūs. Bet vienok iš pavydo pasiuto valdžia, kad kiti pinigų turi, o jiems juk trūksta, tai ir atėmė visą banką su visais pinigais bei indėliais, o tada dar ėmė šaukti, kad paskolos kažkokios išdalintos kam nereikia.

Taip kad dėl šitų paskatų ir uždraudė paskui naudoti begalybę buhalterijoje, prisidengdami kažkokiais pseudomokslais ir sakydami, kad šitaip esą neleidžianti matematika. Todėl buhalteriai pasidarė labai pikti ant valdžios.

Dar begalybę galima gauti, jei skaičių 8 parverti ant šono, o ir atvirkšiai: ant šono parvertus begalybę, gaunasi tas pats skaičius 8.

Dar kiti labai dideli skaičiai