Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Austėja Bendoraitytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Austėja Bendoraitytė - anokia liberoblių ideologė, taip pat kaip gandas sako - dar ir stomatologė, pabaigusi kažkokius nelegalius mokslus ir raunanti dantis visokiems žmonėms, nes šitaip pajaučia malonumą dar gal netgi didesnį, nei tada, kai nepelnytai ką nors užsipuola.

Menamai liberalios pažiūros čia sąveikauja su neišpasakytai atviru nusiteikimu visus sutarkuoti, sudrožti ir pažeminti. Matomai viskas dėl to, kad jau sulaukusi 37 metų amžiaus, yra vis dar ligšiol nekalta, kadangi vyrais bodisi iš prigimties. pikti liežuviai plaka, kad vienas iš josios nepavykusių meilužių, pabandęs jai asistuoti, paskui apimtas kažkokių marazmų lakstė gatvėmis ir šūkavo nepadorius šūkius, jog moterimis pasitikėti neverta, nors kitas gandas sako, kad kaip tik atvirkščiai - esą anas bandė kažkokiame supermarkete užpulti kasininkę ar tai dar kažką panašaus pridirbo.

Nepatvirtinti gandai pasakoja apie Austėją Bendoraitytę begalę visokių nesąmonių, kurių mes negalime niekaip paneigti, nes neturime tam prieštaraujančių įrodymų, štai kad ir pavyzdžiui:

  • Turi nuosavą kliniką-abortariumą kažkur Londono priemiesčiuose, kur aptarnauja lenkų ir rumunų turistes, atvykusias paatostogauti ar šiaip kokių reikalų sutvarkyti
  • Anglijoje nelegaliai spausdina kažkokį laikraštėlį, skirtą emigrantams, agituojantį už gėjus bei kažkokias kitas mažumas
  • Kadaise gyveno Lietuvoje, turėjo kažkokią firmą, kuri iš Vakarų Europos įvežinėjo nešiotus drabužius, pagrindinai triusikus
  • Dar be to, gali būti kad kokios nors neaiškios pagerintos tautybės, taip pat grobia vaikus ir parduoda į Norvegiją, kur gauna atlygį iš Barnevernet
  • Negana to, yra LGBT aktyvistė, tiksliau aktyvistas gal. O gal aktyvistė. Myli moteris, gal jei aktyvistė. Arba vyrus, gal jei aktyvistas.

Be viso kito, Austėja Bendoraitytė labai garsėja tuo, kad užsipuldinėja trolibaną, nors išties gi ji pati tokia yra, jei neskaitysim to, kad ją siutina Andrius Užkalnis, kurio ji kažkodėl nepakenčia ir galimai progai pasitaikius, netgi apipiltų gal būt kokiu nors Tabasco padažu nuo galvos iki kojų, o paskui nežinia ką dar padarytų.