Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Aposturiniksiksai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aposturiniksiksai - anoks tolerancijos ir išminties kupinas visuomeninis judėjimas, susikūręs dar giliai viduramžiuose, bent jau labai senai. Jo išpažinėtojai teigia, kad žmogus gali myžti kur nori ir kaip nori, kada tik prispaudžia reikalas, nepriklausomai nuo aplinkos sąlygų bei metų laiko. Pasak jų - tualetai yra absoliutus blogis, ypač kai mokami. Kadangi aplinkiniai šiųjų nelabai toleruoja, o viduramžiais netgi auklėjimo tikslais įkišdavo į šūdų sklidiną statinę ir veždavo per miestą it kokį retą gyvulį, aposturiniksiksai aktyviai gindavo savo teises protestuodami ir keldami visokias įdomias akcijas. Daugiausiai populiarumo sulaukia vadinamos Aposturiniksazės akcijos, kada pasišaipydami iš puritoniškos visuomenės aposturiniksiksai viešai išsižada myžimo, teikdami kad galima apsieiti ir be jo, ir kaulija valstybės valdymo institucijų bei gydymo įstaigų pažymėjimų apie išsižadėjimą.

Aposturiniksiksų judėjimas Lietuvoje

Lietuvoje aposturiniksiksų judėjimas yra gan populiarus, tačiau vis dar labai užsislaptinęs, mat ksenofobiška ir netolerantiška visuomenė padedant pareigūnams tokius gaudo arba muša. Arba šiaip labai kreivai pasižiūri. Manoma, kad šiam judėjimai, o taip pat visiems kitiems įmanomiems tolerastų, feministų, žaliųjų ir onanistų pakraipos judėjimams priklauso tokios ryškios asmenybės kaip Darius Pocevičius, Kasparas Pocius, Roberta Raudonė ir kiti.

Vat tokius plakatus laiko aposturiniksiksai kai atlieka Aposturiniksazės apeigas, tam, kad praeiviai įsikirstų kasgi čionai vyksta

Lietuvoje taip pat kasmet bent kartą metuose vyksta Aposturiniksazės akcijos. Dažniausiai tai būna Vilniuje, prie Prezidentūros. Kartais akcijos būna tarptautinės. Su akcijomis dažniausiai būna žiauriai susidorojama.