Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Mulevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Visai čia normalus politikas ko jūs norite iš manęs, kas jums nepatinka???

Andrius Mulevičius - intelektualas, visuomenininkas, Fabijoniškių Mažvydas, geriausias kandidatas[1], tiktai balsuokit ir visų labiausiai, ko jūs norit iš manęs??? Netiesa, kas ten žemiau parašyta, nes tikrai tinka toksai elgesys politikui ir nieko čia nėra nepadoraus, taip kad nėra už ką pykt, nes viskas sąžininga ir kaip turi būti!

Andrius Mulevičius - kandidatas į Seimą nuo Valstiečių ir žaliųjų sąjungos, katras paspamino į Pipedijos kažkokią žinutę, kur buvo siūloma už dyką galimybė reklamuotis Pipedijoje visiems, kas tiktai turi drąsos parašyt ką nors apie Pipediją ir šią kažkaip paminėt. Tai šitasai kandidatas matomai gal netgi neskaitė, tai išsyk pradėjo rašyt kažkokią savo interneto reklamą su pasiūlymais už jį balsuot, taip kad gal jei spamina, tai gal koks nors spameris gal yra.

Andrius Mulevičius nuvylė net Pipediją, nes nors šioji ir buka, bet pasirodo, ne pati bukiausia, nors to ir tikslingai bei atkakliai siekia. Taip kad išvada čia aiški: argi verta balsuot už kandidatą, kuris netgi neskaitęs, kas jam parašyta, daro kaip koks botas?

Čia mes siūlome balsuoti už Andrių Mulevičių, jei esate koksai nors spameris, nes anas tada jums suprantamas bus ir gal bendrą šneką rasit. O jei esat koks nors ne spameris, o šiaip žmogus, tai patariam rinktis ką nors iš normalių Pipedijos kandidatų vietoje to.