Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Anastasija Voločkova

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
O štai kai nuotraukos ne iš natūros, o gerai nugrimuotos centimetriniu sluoksniu, o dar su specialiu studijiniu apšvietimu, o paskui dar su geru fotošopu - tai visai gal ir pakenčiamai atrodo, nors šiaip tai jau ir aklas pasakys, kad Zvonkė visvien gražesnė nesulyginamai

Anastasija Voločkova (rus. Анастасия Волочкова) - žymioji balerinaRusijos, turi kažkokį savo blogą netgi, ant LJ, kur ir koks nors Maumaz ar Zeppelinus irgi yra, taip kad ir ant Lietuvos galimai žinoma, o kažkas iš mūsų blogerių gal net ir frienduose su ja.

Aišku, čia taip pažiūrėjus, išsyk kyla klausimas, ar tik ne koks kyborgas-mutantas, o gal ir išvis hermafroditas...

Anais senesniais laikais smarkiai pagarsėjo, kaip kažkokia ten Anzoro Kikašvilio meilužė, tai rusiška spauda daug apie ją rašė, o lietuviška visaip spėliojo, kaip gi čia bus, nes ana mat kažkaip ruošiasi į Lietuvą atvykt gastroliuot, o gal netgi dirbt kokiame nors Operhauze. Šnekama, kad pasitaikius progai jai už papo palaikydavo ir patsai Putinas, bet šis dabar užsiėmęs eiliniais prezidento rinkimais ir į mergas nebežiūri.

O dar ne taip senai anai matyt dėmesio pritrūko, tai savo bloge ėmė ir paskelbė savo plikos nuotraukas pati, su prierašu apie tai, kad "štai pažiūrėkit, kokia aš esu, jūs to niekad negausit, taip kad galit eit padročint ir paskui aptardinėt". Tai aišku, greitai iš to kilo baisus skandalas, nes kaip paaiškėjo, be visokių ten makiažų irgi kosmetikos ta Anastasija Voločkova baisi, kaip kokia mymra...