Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Svirskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Svirskas


Toks pijokas iš dzūkijos miestelio Druskininkų. Pagarsėjo jubiliejiniais 2009 metais po Viešpaties gimimo kai automobiliu dideliu greičiu taranavo užkardos vartus, juos išlaužė ir įskrido į pasieniečių teritoriją. Tuomi simbolizavo, kad ES sienos nereikalingos! Inovacija. Druskininkų vicemerė apie Algirdą Svirską - "O, Dieve mano! Jėtau, kaip čia dabar taip?!


Apie žodžius "Algirdas Svirskas":

  • O vieną kartą Algirdas Svirskas rado lobį! Ten, pasirodo, buvę visokų LDK laikų kanceliarinių reikmenų ir toks antspaudas, kuriuo, ko gero, Vytautas Žemaitiją kryžiuočiams užrašė. Tai tas pridėjo visur tų antspaudų, kad atrodytų, kad tai jam Vytautas Druskininkų vandens parką palikimo palikęs. Nu ten paskum straipsnį ta proga vietinė gazieta - "Druskonis" - parašė ir va šitą fotkę įdėjo...