Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Karalius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Tai toks burtininkas - sekmės mokytojas, pripažintas lyderystės psichologijos autoritetas Lietuvoje, ko gero žymiausias Lietuvos verslo konsultantas. Iš 40 savo gyvenimo metų, daugiau kaip 20 jų skyrė paieškai atsakymo į klausimą: kodėl vieniems žmonės nuolatos sekasi, o kiti vargo pisuokliai ir lūzeriai? Tai asmenybė, kuri jau pakeitė tūkstančių žmonių gyvenimus.

Algirdas Karalius pirmasis Europoje tapo “Harvard Business School” sertifikuotu treneriu, mokėsi pas Donald Trump (JAV milijardierius) ir Robert Kyosaki (knygos “Du tėčiai – turtingas ir vargšas” autorius), vedė seminarus kartu su Bodo Schafer (finansų guru). Algirdo Karaliaus klientai – PepsiCola, didžiausi Lietuvos bankai ir stambiausios Lietuvos bei užsienio įmonės.

Algirdo Karaliaus misija – pakeisti 10.000.000 žmonių gyvenimus.