Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Ferensas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Algirdas Ferensas - anoks veikėjas iš LKP vadovybės, kuris 1994 nusišovė, nes gal suprato, kad jau baigėsi tie laikai, kai prie ruso buvo geriau, o gal ir dėl kokių nors kitų priežasčių.

Gi dabar prisiminimo tik tiek, kad kokia Goda Ferensienė, anojo žmona, vis pasakoja, kokie jie buvo dvasingi anais laikais ir koksai buvo ištikimas ir doras tasai Algirdas Ferensas ir kaip visi kiti yra sukčiai visokie, kurie padarė Lietuvą nepriklausoma, o todėl dabar viskas blogai, o vat Algirdas Ferensas tai buvo paties Antano Sniečkaus draugas ir tais laikais viskas buvo kitaip.

Gi dar šiaip jau tasai Algirdas Ferensas nuo 1967 iki 1977 buvo LKP CK biuro sekretorius, taip kad išties vienas iš kelių viską valdžiusių žmonių, tik paskui jau sako, kad Petras Griškevičius nelabai anuo buvo patenkintas, tai ėmė ir išstūmė į kažkokias profsąjungas. Tai paskui jis dar kažkur Afganistane buvo, kad irgi kuo toliau, tai sako anuomet ir gandas pasklido, kad pamatęs gyvai, kaip sovietiniai kariai nesigrauždami ištisus kaimus napalmu užlieja ir visus gyvai sudegina, tai paskui kažkoks ne toks jau buvęs...

Taigi kaip ir nieko aiškaus su juo nėra, bet savo vis rašančios žmonos dėka tasai Algirdas Ferensas vis dar kažkaip neaiškiai prisimenamas dar ir šiais laikais.