Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Degutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Degutis - "filosofas"-fašistas, kuris 2008 kaip ir dauguma jo kolegų Lietuvoje, už visokius abejotinus paistalus, kvepiančius plagiatu, tapo habilituotu daktaru. Degučio labai labai labai rimti ir svarūs argumentai formuojami tokiu principu: kelios nuvalkiotos klišės, daug žymių pavardžių ir rimta veido mina. Skelbiama, kad jis gina tauta, tačiau mes manome, kad jis tiesiog eilinis susmirdęs fašistas. Degutis neabejotinai siejamas su valdžios ištroškusių intelektualų grupe.


Filosofinės idėjos

Iki šiol vienintelė Degučio poziciją apie beveik viską, kas jam nepatinka, - "nekenčiu, nekenčiu, nekenčiu", "taip mąsto tik ". Gali būti, kad jo filosofinių idėjų esmė ir yra ksenofobija. Įdomu, jog Degutis už savo kalbas kartą net gavo į snukį nuo vieno amerikos lietuvio.

Visuomeninė veikla

Algirdas Degutis kovoja prieš visus, kas nėra Europos vertybės. Kas yra Europos vertybės? Algirdo Degučio pozicija. Jis kovoja karštai, vartodamas terminus atsiduoti, kas neretai kvepia pasyvaus vyro ir impotento išpažintimi. Kitos visuomeninės veiklos, nei ėmimas pinigų už neapykantos kurstymą nepastebėjome.