Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algimantas Radvila

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algimantas, toks Algimantas Radvila

Algimantas Radvila - Lietuvos didikas, LSDP kandidatas. Neabejotinai - Kaišiadorių ir visos šalies oliharkas, nes yra nupirkęs ir savo kišenėje laiko beveik visą Lietuvą! Tas praktiškai yra nacionalinio saugumo garantas, nes už šio didžio vyro pečių ir po jo kontrole turėtų jaustis pusė piliečių: Padavėjai, Pardavėjai, Muzikantai, Teisėjai ir žinoma - Politikai!

Jam yra atviros visos durys - nuo restoranų ir boulingų iki nočnykų ir kalėjimų.

Kaip ir jo protėviai, Algimantas Radvila yra didis medžiotojas. Tik sako, kad šautuvų jau nebeturi, nes savo liežiuvio nevaldo ir kalba belenką.

Dar sakoma, kad kartą jis apsiverkė net kruvinom ašarom. Toks jis jautrus ir geras. Dėl Lietuvos ateities turbūt verkė. Bet paskuj susigėdo ir atsiprašė, nieko blogo nepadaręs.


#koldartugyvasblet

Bičiulis Algimantas (jeigu taip galima pavadinti, nes jis tik prijaučia bolševikams, bet nėra LSD partijos narys) išgarsėjo, kai su muzikantų pagalba prieš pat savivaldybių rinkimus 2015 išleido savo singlą "#koldartugyvasblet" ("Kol dar tu gyvas, bl*t"), taip emocingai užkabindamas visų rinkėjų širdis ir įsirėždamas į Lietuvos muzikinį - skaitmeninį paveldą. Šis už širdies girebiantis ir prie esminiū žmogaus vertybių priartinantis hitas žaibiškai iššoko į topus ir net gi nurungė garsųjų Krasnicką!