Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Accept

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Gelažinė šerdis ("Metal Heart") - žinomiausias Accept gabalas
Neteisus yra teisus ("Wrong is Right" - apie gyvenimo realybę)
Kiaušais į sieną ("Balls to the Wall") - daina apie bobas
Greitas, kaip ryklys ("Fast as a Shark") - šiaip gražus ir greitas

Accept - viena iš kiečiausių metalo grupių, kokios tik buvo sukurtos kada nors. Pradėjo groti nuo kokių 1978, tad išties yra vieni iš metalo pradininkų, kartu su Judas Priest ir netgi senesni, nei Iron Maiden. Ir visiški Power metal stiliaus pradininkai.

Jų lyderis Udo Dirkšnaideris - neabejotinai biseksualas, o gal ir išvis gėjus, pažiūrėkit kokį nors klipą su juo, o jei dar naujesnį kokį - ten jis išvis, kaip kokia bobikė, spalvotai apsitaisęs ir net su sijonu! Ne veltui sakoma, kad genijai būna arba psichiškai nenormalūs, arba iškrypėliai. Udo - vienareikšmiškai abiprasmiškai toks! Bet mums px, visvien klausom!

Kažkada (maždaug 1985-1986) debilavoti Accept muzikantai išmetė Dirkšnaiderį iš savo gretų ir bandė daryti karjerą be jo, tačiau paaiškėjo, kad nieko jie nemoka. Juo labiau, kad dainuoti pas save jie pasikvietė kažkokį lopinį. O tuo tarpu Udo staigiai išpopuliarėjo pats savaime, o paskui pas jį viens po kito perbėgo Accept nariai, kol galų gale Udo beliko vėl persivadinti į Accept. Taip ir atsitiko.