Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žygimantas Žalnerauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Žygimantas Žalnerauskas

Toks paksuolis, kur Jonavoj pinigus plovė, o STT ėmėsi tirti, kaip ten per jį nutekinti pinigai Sąjūdžio aikštei rekonstruoti ir iš tų medžiagų jo namas statytas. Keista, vienok, kaip toks intelektualus paksuolis susipainiojo privačiuose - patriotiniuose interesuose: gal ir tvarkinga bei teisinga ta jojo juodoji buhalterija? Gal čia visiems laikas jamti pavyzdį iš tokių aktyvistų...

Tai ten dar ir daugiau visokių buvo įtariamųjų, katruos STT visokiais dalykais įtarė: Albertas Vorošila, Vygintas Česlovas Jakštas, Raimondas Kaminskas ir Vidmantas Šidlauskas, o gal ir dar daugiau.

O dar Žygimantas Žalnerauskas norėjo tapti EP nuo tvarkiečių...