Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pipcinema

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:26, 24 birželio 2024 versija, sukurta DragonballPlus (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Pipcinema.png

Pipcinema - taigi pats naujausias ir naujas mūsų projektas vertinti filmams. Vėlgi, ar tikrai turi būti taip, kad pasižiūri filmą ir po to galvoji kad šūdas. Arba treileris geras, o pats filmas - KPŠ. Tai mes padėsim tai padaryti! Apsilankykite Pipcinema ir mes įvertinsime!

Kam įdomu, tai visus filmus sukišom čia <--- check it out

Kaip filmus vertiname

Dabar jums paaiškinsime, kaip suprasti mūsų vertinimus.

Pirma įvertiname istoriją, vietovę/efektus, režisūrą bei vaidybą. Kiekvienam dalykui priskiriame po atskirą, 5 balų, skalę ir tada jau pradedame vertinti tuos svarbius dalykus, o įvertinę atatinkamai užrašome atskirą to dalyko įvertinimą balais (nuo 0 iki 20). Tada jau užrašę kiekvieno svarbiausio dalyko vertinimus, juos sudedame ir gauname galutinį filmo įvertinimą, kuris vertinamas nuo 0 iki 20 balų.

Pavyzdys

  • Istorija: - 3/5 - čia detaliau aprašoma istorija
  • Vietovė/efektai: - 2/5 - čia detaliau aprašoma vietovė ir efektai
  • Režisūra: - 4/5 - čia detaliau aprašoma režisūra
  • Vaidyba: - 3/5 - čia detaliau aprašoma vaidyba

Galutinis vertinimas: 12/20

Tas pats kaip su Gamelandu, sudedame viską ir gauname galutinį įvertinimą: 3(istorija)+2(vietovė ir efektai)+4(filmo komanda)+3(vaidyba)=12


Įvertink pats!

O jei vis tiek nesutinki su mūsų vertinimu, ateik pats ir įvertink! Taip, tai tiesa! Kiekvienas gali laisvai įvertinti filmus kaip ir mes pagal pateiktą skalę!


Kaip tai daryti?

Domės (Dėmesio): Vertinimus rašykite tik filmo skyriuje "Skaitytojų vertinimai". Jei nėra tokio skyriaus - sukurkite jį.

Rašantiems kodiniu režimu

Pradėkite savo rašymą iš naujos eilutės, tada įterpkite žvaigždutę ir parašykite savo komentarą su vertinimu. Jei galite, prirašykite keturias tildes (~~~~), kad būtų lengviau mums tiksliai žinoti, kas įvertino.

Rašantiems vizualiniu režimu

  • Jei niekas neįvertino - redagavimo juostos viršuje pamatysite tris skrituliukus su trimis linijomis šalia. Paspauskite jas, tada paspauskite tokį mygtuką "Suženklintas sąrašas" ir tada parašykite savo komentarą su vertinimu.
  • Kitu atveju, jei jau kažkas įvertino ir jūs irgi norite pasakyti savo nuomonę apie filmą, tada nuveskite pelės žymeklį prie paskutinio vertinimo pabaigos, tuomet paspauskite Enter ir tada parašykite savo komentarą su vertinimu.
  • Jei naudojatės mobiliuoju įrenginiu (planšete arba telefonu): skrolinkite žemyn, kol pamatysite paskutinį vertinimą (skyriuje Skaitytojų vertinimai), tada spustelėkite ten, kur paskutinio vertinimo pabaiga, paspauskite Enter ir tada parašykite komentarą su vertinimu.

Pipcinemos skalė & aprašymai

Čia mūsų visa skalė surašyta su vertinimais ir aprašymais (vertinimai užrašyti balais)