Naomi Snieckus

Naomi Snieckus, o jei lietuviškai, tai gal Naomė Sniečkė, o gal Sniečkienė ar Sniečkutė kokia, nes negali juk būti Sniečkus ir moteris tuo pat metu - taigi tokia aktorė iš Kanados, kuri aiškiai kilmės gal lietuviškos, o ir kokių nors sąryšių gal turi su kokiu nors Antanu Sniečkumi, nors gal ir netiesa, nes neturi gal.

Naomi Sniečkus taip gražiai jums šypsosi

Šiaip tai gal būtų visai neįdomu niekam, bet vat kad pavardė lietuviška, tai užtat ir aprašom, nes dabar anoji gal jau yra garsiausia lietuvė aktorė pasaulyje. Taip kad tai didžiausias Lietuvos pasididžiavimas kino pasaulyje.


Naomi Snieckus filme Saw 3D

Naomi Sniečkus nusifilmavo kokiame tai filme, kuris vadinosi "Saw: The Final Chapter", o dar žinomas, kaip "Saw 3D", taip kad čia gavosi pirmas gal pasaulyje 3D formato siaubiakas.

Tai tame filme kažkoks manijakas ją nužudė labai technologišku ir iškrypusiu būdu, kas garantuoja, kad tai išsigalvojimas, nes manijakai taip nesusigalvoja. Anoji Naomi Sniečkus, o tiksliau kažkokia Nina, buvo pasodinta į kažkokią specialią kėdę, kuri vadinosi tylos ratas, kur galva jos buvo įtvirtinta ir įtaisyti kažkokie rėkimo sensoriai ir smaigai, kurie nuo tų sensorių įsijungia. Tai kai ana ėmė rėkt, tai sensoriai įsijungė ir nusmeigė ją.

Tiksliau tai ten buvo dar ir kažkoks laikmatis įtaisytas, kad per minutę ją nusmeigtų, net jei ir nerėks. O dar buvo jai į skrandį įkabintas raktelis ir žvejybinis kabliukas, kad kai trauks iš virvutės, tai kad labai skaudėtų ir rėktų. Tai kažkas ten traukė už virvutės, rėkė jinai, paplūdusi kraujais, o paskui ją visvien nusmeigė tie smaigai ir viskas baigėsi blogai.


Kiti Pipedijos žinomi sniečkai