Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Mokykla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:43, 17 gruodžio 2009 versija, sukurta 77.79.19.225 (Aptarimas) (Naujas puslapis: '''Mokykla''' - tai dar vienas sinonimas pragarui, kurį visi mes (turbūt) prakentėjome ir kuo puikiausiai atsimename. O mokyklą, dar geriau žinomą kaip [[Dibilai|šū...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Mokykla - tai dar vienas sinonimas pragarui, kurį visi mes (turbūt) prakentėjome ir kuo puikiausiai atsimename. O mokyklą, dar geriau žinomą kaip šūlę, mes prisimename kaip vietą kur išmokome skaičiuoti, išmokome keiksmažodžių, išmokome įsijungti PC ir, kai kurie, (tikrai ne Pipedijos bendruomenė) susiradome mergų.

Rūšys

  • Pradinė mokykla - mūsų geriausieji gyvenimo metai - 1, 2, 3 ir 4 klasės - kur nuo ko viskas prasidėjo. Nuo pat mažens mus ten ruošė tolesniam gyvenimui, pavyzdžiui, tolimiems ir neįmanomiems matematikos egzaminams (skaičiavimas pagaliukais) ir gyvenimui šeimoje ir su žmona (mėtymas į mergas iš gniūžčių ir varymas jas šikti).
  • Vidurinė mokykla - nuo kur baigėsi 'pasaulio pažinimas' ir prasidėjo tikrasis gyvenimas. Supratome, kad mes jau suaugome, kai mokytojų prikolai nebebūna juokingi.
  • Gimnazija - cigaretės, alus, mergos. Kitaip vadinama "tapimas lietuviu".

Taisyklės ir gyvenimas

Nebent tu mokais kokioj Švėkšnoj, jokio didelio gyvenimo mokykloje nebus. Išskyrus, žinoma, bobų prikibimą, pirma dvejetą, hormonų audras ir lopus mokytojus - tačiau prie to galima priprasti.

Kur kas labiau reikia bijoti mokyklos taisyklių pažeidimų. Laimė, dabar jau nebe sovietmetis, ir jei bent kartą pasakysi kad valdžia yra dibilai tavęs neištrems į Sibirą, bet jei tavo direktorius yra koks plikas akiniuotas senis, geriau laikykis šių nerašytų, bet žinomų taisyklių:

  1. Nesikeikti - tai vot, kaip ir Pipedijoj taip ir ten, jei varysi visus nx tai ir tave varys pas dyriką.
  2. Nesisvaiginti - juokingiausia taisyklė, kuri draudžia rukyti, gerti arba siurbti. Gerą čia, direktoriau.
  3. Neprievartauti moterų - kažkodėl pydermeškiams mokytojams nepatinka kai kiti vilioja jų panas.
  4. Nebėgti iš pamokų - geriau tiesiog eiti.
  5. Daryti namų darbus - mokytojai nieko gero nesugalvoja, tai tiesiog užduoda 867 pratimus namų darbams.
  6. Nesitenkinti viešai - yra ir taip buvę.

Ir, žinoma -

  1. Nesimokyti. Juk dvejetą taip smagu raityti.