Keletas

00:22, 29 balandžio 2022 versija, sukurta Pikachu (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Keletas''' arba '''keli''' - tai skaičius, kur yra ne vienas, bet daugiau, tačiau kartu nelabai daug. Tai neabejotinai, kad keletas yra skaičius 3, nes bet koks mažesnis skaičius yra arba du, o tai reiškia, ne kelis, o porą, arba išvis 1, o tai jau tikrai ne keletas, nes keletas niekaip negali būti vienas. Taigi, keletas jau yra trys ir niekas tuo neturėtų abejoti. Kiti gi išvedžiotojai aiškina, kad du irgi yra daugiau,...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)

Keletas arba keli - tai skaičius, kur yra ne vienas, bet daugiau, tačiau kartu nelabai daug. Tai neabejotinai, kad keletas yra skaičius 3, nes bet koks mažesnis skaičius yra arba du, o tai reiškia, ne kelis, o porą, arba išvis 1, o tai jau tikrai ne keletas, nes keletas niekaip negali būti vienas. Taigi, keletas jau yra trys ir niekas tuo neturėtų abejoti.

Kiti gi išvedžiotojai aiškina, kad du irgi yra daugiau, nei vienas, o todėl tai irgi yra keletas. Dar kiti aiškina, kad keturi irgi yra daugiau, nei vienas, bet dar nelabai daug, todėl irgi yra keletas. Kai kurie papasakoja netgi, kad ir skaičiai 5, 6, 7, 8 ir 9 yra taip pat keletas. Nagliausi sako, kad keletas gali būti netgi 10.

Visgi neabejotina, kad daugiau kaip 10 - tai jau nėra keletas, nes čia ne keli, o keliolika. Ir tikrai jau ne daugiau už 20, nes tenai kažkur atsiranda jau ir keliasdešimt.