Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Huj

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
03:49, 14 rugpjūčio 2009 versija, sukurta Tararaika (Aptarimas | indėlis) (→‎Vartosena rusų kalboje)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Huj (hui, iš rus. хуй) - baisus ir nevartotinas rusiškas keiksmas su nesuskaičiuojama daugybe reikšmių. Gali būti naudojamas kaip daiktavardis, būdvardis, veiksmažodis, ištiktukas, jaustukas ir kita... Pavyzdys: - Da huja mnie biez huja iesli shujam dahuja.

Tai mes vietoj šito žodžio siūlome vartoti lietuvišką žodį bibys: jis ir tautiškas, ir skamba daug juokingiau.

Vartosena rusų kalboje

Vat toks vat rusiškas anekdotas sklando, apie tai, kaip šitą žodį kai kurie rusai vartoja visokiom prasmėm taip, kad išties vieno žodžio viskam ir tepakanka. Tai tokia vartosena remdamiesi, kai kurie durni fašistėliai netgi aiškina, kad rusų kalba rodo tautos bybiagalviškumą, nes esą tik bybiai jiems ir terūpį atseit:

Великая стройка железной дороги БАМ. Два уголовника носят песок. Один - щупленкий, маленький, другой - как двуметровый шкаф. Вот, пришли они к куче песка, маленкий убежал в кусты, по делам. Вернулся и видит: большой полные носилки песком нагрузил. Вот и диалог между ними происходит:

(Маленький) - Ты, хуй, охуел? Нахуй в хуёбину дахуя хуйни нахуярил, выхуяривай хуйню нахуй, а то охуеем хуйню нахуй хуяря!

(Большой) - Да нахуй хуееш, хуярик, хуярь за хуёбину и похуярили, а то дахуя хуйнёй хуеем, от хуеблюдов по хуям отхуярим...

Tai čia jau neprašykite, kad mes šitą anekdotą jums išverstume, nes neversime. Ne dėl to, kad neišsiverstų (o dar ir kaip išsiverčia!), o bet tiesiog iš principo todėl, kad skleidžiame Pipedijoje išimtinai moralę ir kultūrą!