Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Herbert Wells

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
20:55, 4 spalio 2014 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Herbert George Wells''' - buvo toksai rašytojas, kuris šiaip tai prieš tai buvo buhalteris, o dar ir biologas ir dar kažkas gal. Na, taip ar anaip, turėjo jisai fant...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Herbert George Wells - buvo toksai rašytojas, kuris šiaip tai prieš tai buvo buhalteris, o dar ir biologas ir dar kažkas gal. Na, taip ar anaip, turėjo jisai fantazijos daug ir mėgo daug rašinėti, tai prirašė dešimtis, o gal ir šimtus knygų, kurias paskui visi skaitė.

Tai daug ten tų knygų buvo visokių, ale labiausiai tai išgarsėjo dvi - viena buvo apie nematomą žmogų, kuris pasidarė nematomu ir paskui viską vogė, terorizavo ir taip toliau, o todėl jo visi bijojo.

Kita gi knyga buvo apie pasaulių karą, kur kažkokie marsiečiai nusileido žemėje ir visus išžudė. O paskui patys numirė nuo kažkokių infekcijų ir liko tik keli išsigelbėję žmonės, nes tie marsiečiai išsiurbė ir išgėrė visų kraują.

Turim čia pasakyti, kad viskas tose knygose buvo aprašyta realistiškai ir kartu su gera fantazija, todėl paskui kažkokia amerikonų radijo stotis padarė inscenizaiją to pasaulių karo, o paskui dėl to kilo masinė panika, nes visi amerikonai, kurie tik girdėjo, nutarė, kad taip ir vyksta.

Reikia dar pasakyti, kad nuo šito rašytojo prasidėjo visas fantastikos žanras, nes iki tol tai būdavo tik nevykusios pasakos ar šiaip kažkokios sufantazuotos istorijos su nežymiais pagerinimais, kaip kad kokio Žiulio Verno.