Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Francois Duvalier

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:20, 4 gruodžio 2012 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Francois Duvalier''', kalbainių transkribuojamas kaip '''Fransua Diuvaljė''', savo pavaldinių meiliai vadintas kaip '''Papa Doc''' - legendarinis ir patsai garsiausias visų l...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Francois Duvalier, kalbainių transkribuojamas kaip Fransua Diuvaljė, savo pavaldinių meiliai vadintas kaip Papa Doc - legendarinis ir patsai garsiausias visų laikų diktatorius, koksai tik yra buvęs kažkur pasaulyje. Valdė tokią salą, kuri vadinasi Haitis, kažkaip užsigrobęs valdžią ir pasiskelbęs kažkokiu Vudu numirėlių demono Barono Samedi įsikūnijimu.

Buvo ten visokių daug įvykių su juo, kaip kad kažkokia neaiški istorija apie tai, kaip jo pagalbininkas ir saugumo vadas Clement Barbot kažkuo tam Francois Duvalier nepatiko, tai kažkaip nutarė aną nudėt. O buvo jau toksai laikas, kad prieš tai pas tą Francois Duvalier buvo insultas ir jis vos nenusibaigė. Tai po to insulto atsibudo ir sugalvojo, kad čia tas Clement Barbot jį norėjo kažkaip užburt. Tai ir liepė tą pagaut savo Tonton Makutams.

O tie Tonton Makutai irgi buvo nevispročiai, tai jie ėmė ir nerado to savo buvusio vado, bet kažkaip išbūrė, kad tasai vadas pasivertė į juodą šunį. Tai tada Francois Duvalier liepė visus Haičio juodus šunis išgaudyt ir nudėt. Tai visokie ten Tonton Makutai tada ėmė tūkstančiais tuos šunis gaudyt ir čia pat gatvėse jiems galvas kapot. O kartais ėmė kapot ir tiems patiems šunų savininkams, kai tik būdavo įtarimų, kad tie savininkai čia su tuo šunim kažką bendro turi. O galvas kapot jie labai mėgo, nes buvo pas kiekvieną mačetė, specialiai tam tikslui skirta.

Tai po kažkiek laiko, kai visus juodus šunis iškapojo, tai ir pagavo tą buvusį Tonton Makutų vadą. Ir jam irgi galvą nukirto. Tai tą galvą paskui Francois Duvalier saugojo kažkur pasidėjęs ir naudojo savo Voo Doo burtams.

O kitą kartą jis sugalvojo, kad reikia patikrinti, ar liaudis pasitiki juo ir tiki. Tai 1961, nors ir buvo jau tapęs prezidentu iki gyvos galvos, ėmė ir surengė rinkimus. Tai per rinkimus subalsavo visi 100 procentų už jį. Ir tų teigiamų balsų gavosi netgi truputį daugiau, negu kad balsuotojų. Tai tada buvo skelbiama, kad čia ir visokios pomirtinės dvasios už jį balsavo, o kas norėjo balsuoti prieš - tai tuos tos dvasios ir nužudė, nes viskas taip ir turi būti.

O paskui 1971 metais Francois Duvalier numirė ir jo tiktai sūnus liko, kuris visai neišmanė VooDoo, tai tą paskui kažkokios revoliucijos nuvertė.