Diamerdas: Skirtumas tarp puslapio versijų

1 438 pridėti baitai ,  16:49, 2 lapkričio 2021
nėra keitimo aprašymo
 
(nerodoma 2 tarpinės versijos, sukurtos 2 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
{{Medicina}}
{{Medicina}}
'''Diamerdas''' - puikus vaistas, veik [[panacėja]] - retas negalavimas prieš jį teatsilaiko, o juk tai - [[homeopatija|homeopatinis]] preparatas! Tinka ir [[savigyda|savigydai]], nes neturi kenksmingų poveikių, tuo tarpu ir kiekiai vartojimui reikalingi tik minimalūs!
'''Diamerdas''' (lot. ''faex siccus'') - puikus vaistas, veik [[panacėja]] - retas negalavimas prieš jį teatsilaiko, o juk tai - [[homeopatija|homeopatinis]] preparatas! Tinka ir [[savigyda|savigydai]], nes neturi kenksmingų poveikių, tuo tarpu ir kiekiai vartojimui reikalingi tik minimalūs!




== Gamyba ir paruošimas bei vartojimas ==
== Gamyba ir paruošimas bei vartojimas ==
Ruošiamas iš ''fece homini'', kaip sakant, nors kai kurie pastebi ir išskirtines ''fece canini'' ar ''fece felini'' savybes. Medžiaga, skirta vaistams, išdžiovinama saulėkaitoje ar orkaitėje, tada smulkinama grūstuvėje į miltelius - šiuosius galima užpilti spiritu ar degtine, į košelės konsistenciją (nors tinka ir vanduo), o tada jau vartotina ''per ora'', ne mažiau, kaip po 100 gramų suaugusiam žmogui per kartą.
Ruošiamas iš ''fece homini'' (arba, jei tiksliau ir lotyniškiau, tai ''faex homini''), kaip sakant, nors kai kurie pastebi ir išskirtines ''fece canini'' ar ''fece felini'' savybes. Medžiaga, skirta vaistams, išdžiovinama saulėkaitoje ar orkaitėje, tada smulkinama grūstuvėje į miltelius - šiuosius galima užpilti spiritu ar degtine, į košelės ar tirštos [[mikstūra|mikstūros]] konsistenciją (nors tinka ir vanduo), o tada jau vartotina ''per ora'', ne mažiau, kaip po 100 gramų suaugusiam žmogui per kartą.
 
Taip pat vandeninė diamerdo [[tepalas]] ar [[mikstūra]] puikiai vartotina ir odai atjauninti: šioji įgyja sodresnę spalvą, aromatizuojasi, taip ir atjaunėja ir pagražėja!
 
 
== Gamyba iš ''fece canini'' ==
 
Paruošimas labai panašus, kaip ir aukščiau minėtame recepte, tik skirtumas tas, kad vietoj ''fece homini'' naudojamas ''fece canini''. ''Fece canini'' geriausia rinkti ankstyvą pavasarį, kai tik nutirpsta sniegas ir visi ''fece canini'' išlenda į paviršių(per žiemą jie stratifikuojasi ir visi tampa balti). Medžiaga, skirta vaistams, išdžiovinama saulėkaitoje ar orkaitėje, tada smulkinama grūstuvėje į miltelius - šiuosius galima užpilti spiritu ar degtine(naudojant ''fece canini'' vanduo nebetinka), vartoti peroraliniu būdu, ne mažiau, kaip po 100 gramų suaugusiam žmogui per kartą. Silpnų nervų pacientams rekomenduojama nukošti antpilą.
 
Tai aišku, kiti sako, kad ''faex naturalis'' labiau gi vartotinas šviežias, matgi jame visokie mikroelementai beigi vitaminai labiau išsilaikę, betgi kiti gi pastebi, kad visgi džiovinant karštai (90-120C), ''faex'' įgauna pagerintas skonines savybes beigi žūsta galimi mikrobai...
 
 
== Dar žr. ==
* [[Pančagavija]] - diamerdui artimas mišinys, sudarantis pagrindą [[ajurvedinė medicina|ajurvedinei medicinai]]




[[Category:Vaistai]]
[[Category:Vaistai]]
1 060

pakeitimų